| butterflybaby a întrebat:

Cine imi da cateva idei de poze extravagante ( ca si gaga) cu machiaje bizare si tot tacamul are fundahappy
restul vot`

3 răspunsuri:
| xXxSimonikaxXx a răspuns:

Pai draga mea ai putea sa-ti creezi tu hainele tale de exemplu ca sa fii ca si gaga sa faci din orice lucru iti vine la mana de exemplu sticle, lana, pune... etc. si machiajul ai putea sa ti-l faci de exemplu cu gene super lungi sau gene din pene sau ochi de bufnita http://www.tare.ro/......de-bufnita sau poti sa-ti faci cum vrei tu :d