| anonim_4396 a întrebat:

Unde pot gasi poze cu machiajele de la prezentarile celebre de moda? Sau daca ziceti de google, mai exact ce sa scriu ca sa imi dea? Sau un blog de moda daca are cineva cu machiaje de la prezentari, machiaje extravagante.

Răspuns Câştigător
| cherrybomb a răspuns:

Cauta pe google si pe facebook antonia makeup artist. sa veziwinking

2 răspunsuri:
| laraaaa a răspuns:

Poti scrie pe google 1. "make up "+ casa de moda [versace, chanel etc].
2. make up + numele unui model [lara stone, gisele bundchen etc]

| ChickSWhisper a răspuns:

Hello! Am doua site-uri care sunt dedicate destul de mult modei:
www.weheartit.com
www.tumblr.com
Gasesc mult machiaj extravagant...:)