| hardy1 a întrebat:

Cine imi da salvarile de la nfs underground 2 si imi explica cum sa le instalez?
FUNDA+VOT!
am windows 7

1 răspuns:
| traveler a răspuns:

Salvarile nu le am insa un ajutor cum sa le pui am.Ori ce joc isi face salvarile in C/Documents and Settings, numele userului ex tu hardy.Acolo cauti in local setting sau in Temp (unele se duc in alte foldere create de ele) si cauti numele jocului tau si apoi fisierul save.Copiezi fisierele de acolo daca reinstalezi windosul si le copiezi pentru a nu le pierde in alta partitie din hard., sau pentru a le da altcuiva.Si tot acolo depui fisierele copiate de la alcineva.Succes