| kissmypixles a întrebat:

Cine imi da si mie cat mai multe informatii despre Beatles, Led Zeppelin si Pink Floyd plsssbig grin(daca se poate in engleza) dau funda+vot

Răspuns Câştigător
1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt fooaarte multe de spus. te sfatuiesc sa accesezi wikipedia! Acolo gasesti intreaga lor istorie: cantece, discografie. si cate un pic din viata lor personala!
P.S: Nu este un raspuns tocmai complet. este o sugestie, un sfat! Sper sa iei in considerare faptul ca am raspuns primul si faptul ca e saptamana MARE! Mai pe scurt, nu uita de funda! happy