| Anapoda a întrebat:

Cine imi da si mie cateva idei? vreau sa ajut si eu la infrumusetarea clasei(sunt in a8a). am dus deja flori si o fata de masa noua, dar parca nu ajungesadceva orice... ornamente sau altceva... voi ce mai aveti prin clase?

Răspuns Câştigător
| alexaaa a răspuns:

Ai putea sa faci niste afise frumoase mai mari(sau de ce nu sa nu faceti grupuri ). puteti face orice:scrieti ceva cool, sau puteti pune numele fiecaruia din clasa cu cate o poza, poti desena ceva,
ce-ti trece prin cap in fond orice ai desena acele afise vor da un plus de frumusete claseiwinking