| AndreePapush a întrebat:

În curînd se va sărbători Ziua bunicuțelor.
Sunt șeful clasei și vrem să le felicităm pe Profesoarele,care au devenit bunicuțe!
Ceva simbolic, în afară de flori(nu prea avem bani în fondul claseilaughing
Aveți ceva idei? Poate ceva din hîrtie sau masă plastică!?
Ceva ce poate fi făcut de mînă?
Vă rog frumos! Mă bazez pe voihappy

Răspuns Câştigător
| Bianca38 a răspuns:

Dacă în clasa la voi aveți niște,, artisti" pricepuți în ale desenului le-ați putea face niste portrete, sau poate ceva drăguț din origami sau ceva drăguț făcut de mana pentru nepoți, sau body-uri personalizate cu,, Îmi iubesc bunica". Bafta și sper ca ti-am fost de ajutor.

1 răspuns:
| thewomaninwhite a răspuns:

O idee ar fi acele diplome personalizate care, de altfel, costa foarte putin.