| marina1253 a întrebat:

Cine imi da si mie cateva texte frumoase de pus pe facebook?

Răspuns Câştigător
| a răspuns:

Buna Marina am eu 2 texte frumoase potrivite pentru facebook:

Un an dintr-o viata este o viata rezumata intr-un an. caci an dupa an repetam, o data cu aceleasi anotimpuri, aceleasi idei despre lume si viata. "

Cu cat suntem mai stersi si mai timizi, cu atat ne aratam mai trufasi, cu cat suntem mai vulnerabili, cu atat suntem iritabili, pentru ca nu ne-am putut afirma, pretindem ca am ales anonimatul.
funda?:*smug