| aaandra_9065 a întrebat:

Cine imi da si mie cele mai frumos nume de pus la hi5 cu inimioare stelute etc

| Larysa13 a răspuns:

ҳ̸Ҳ̸ҳ ‹з●๋•Łąmøµ●๋• snεcx‹з ҳ̸Ҳ̸ҳ
╚»εїзღÀηđr㤫╝
ιиѕιde yøur hє∂Яt®
εмσ↓♀βяίzєshkάülitz♪♥♣乇
♥ мạģįć Вūŧŧẹŗ₣ℓý ♥♥δόή˙† ђμŕ† ą fζγ♥
ѽ κдٱD∂ băăăă dε-мεиtă ™ ‹зз ● εε› :
º°°º•♥pericol de explozie♥•º°°º
Bømbøniiká døLLcee
Andra.Jμѕ†♥д♥KιÐ
ƒعтiт§ª a§ťa nu mai ¢яєde ιη ρσνєѕтι
;;. нυввa вυввa.;;
«—-» arøma Ѐ vani£i£ «—-»
♥ ₣aćعʍ sćħٱʍb đع Ġùʍà¿ ׃╳◄─┘
тяaƒι¢aηтa ∂є ρυƒυℓєţι
←¢ιø¢øℓaтa ƒєяι¢ιтå→
↘↙ριтι¢σтυℓ ρℓє¢aт ιη νa¢aηтaaa↘↙
x. ρaѕтιℓυтѕѕa ℓa вυηι¢ιιιι.x
ღ♥ тє υвєѕтє νa¢aηтa вaaaι ♥ღ
๑۩۩. ρυƒυℓєтιι мaaη¢a¢ιιøşιι.۩۩๑
๑ ρaятє dιιη яaιι ๑
♥ČяéΌℓĺηa ׃ჯ
ჯ ₣з†ყ†šά Ҝяε тє ƒą¢з šά Zaмвєš†iყ ׃ჯ
CBV→мιςцţa• G û m īᵀ‹зᴴᴱ ᴼᴿᴵᴳᴵᴻᴻᴬᴸ ׃σ3
●♥° ● ηєνaѕta ∂є gσℓaη ● ♥°
● ρนғùℓέŧεεεђ яoooǾoooz
ஜ°βέiiiβiii°ஜ
╔═.♥.══════╗
(your name)
╚══════.♥.═╝
»ί'м ίи чøuя đяεaмs«
ρaρψθηüℓ ©ü füηdψ†a
©®awa†a ïη βüℓψηﻉ
ßüßℓℓέ§ wò®ℓd
Cїокоlaтa dε vaиїlїё
♥ Вūŧŧẹŗƒℓ¡ẹš ℓίvέ øηℓŷ a đaŷ ♥
● ¥øüŕ ℓövε ίš мÿ đŕυģ ●;×
♥♂►☺♥ßå®ßïë ßruneTe ♥♂►☺♥
•Pïtï¢å lµï•
●‹İ↔ςaη↔ςhaηġε↔†ħĕ↔ωŏřſđ›●
→ĵĺ‗įΰbεŝċ‗ßhåååå←
ќίѕѕ—мў—аѕѕ—ЬёίЬў
ριтιqaa :χ
ςє тє нσℓвєzι вa ρє нι5`υ мєυ
→ღღfatha lu' tathaaבღღ←
→°●º° amm o fiCaa pLoastaa`→°●º°
→║piticaa' Facє Tяafιc Dє Idєιι Băă║•⊥•←
pitica☻ Maxim am spus →...
●¢ë d®õg ¢¥üÐåt §ûñt ®o§ åLbå§t®ü fë®më¢àt●
asтa mιca
● Extra Acidϟ aşa сă own
×SupradozaDeVise×
° A†Raç†iê dIncøLØ de mØrmaN†° °
väςå ŀŭ мǻмi ßăăă ƒŗäiєяë
╳Pa¢т ¢υ Dιaνσℓιтa╳
Miss♥EcstasY
BaloOnasHe`de`sApUn
° A†Raç†iê ÐIncøLØ de PaRaÐyS°
←♥тaкє мє нιgн ∙♥
•ცυცυՐυઽค • → nﻉỜffι¢ιaℓ hï5 p∂gε
º•°→ßεßٱ†są←º•° Lu º•°→ ßεßٱ†su←º•°
ℓućįouś•Aćtįvέ●βέiiiβiii♥« ™
ღ a§Τa mﻵca ஐ
Þrint£sa lü ßεïßïïï; x
─►ع♥Pink obsession ♥ xD◄─┘
∙♥εvěry†hing will ςнąпgě∙♥
√ŗεąų ◕√ąŗą ◕ƈσąε`
PuFuLiKi MiKuTzz.
OffICiAl PagE hi5.for YoU
PuiSOr NemURiTOr
Kiss For Your MAmy
♥ Kent
Sოﺁℓε ƒօг ოεε
»fε†¡ŧžά ŗạŝfά†žά†ά«
♥»śůηηŷ↔d∂ỳś«♥
└>ℓσvε įŚ †ħĕ άňŝωёŕ♥ мạģįć Вūŧŧẹŗƒℓý ♥
♥ I am тнe яeasoи of yoυя sмile ♥
♥ςμЂίά♥ςμ♥νίšέ♥
ιиѕιde yøur hє∂Яt
•SϋffℓεΤ•Đε•Cσρίℓ•
ρЯíи¢ėšš Døℓℓ
→ĵĺ‗įΰbεŝċ‗ßhåååå←
İ•♥•ỳοΰ
đОūă♦ρūŋċŧę♦iĊŝ ♥
Üŋ ʼnīωёňį ćėļèβЯũ
»fε†¡ŧžά\ mumusikά«
Dά®ς ρЯíи¢ėš
þί†ίк ςά®ε s†ίε
Ďεđđέ Ďยđđεჯ๑•ิ.•ั๑
♥Al¡c¡a♥╳D
☠ PყXყe♔♡мίCøтSa ℓü CяØкøÐίℓü
мίCøтSa ℓü PℓaCίήтίCa
PყXყe☺says☺Taci☺Ŧrεεd○m
●¥øü 'яє мч όьŝєŝŝľόή ●βέiiiβiii♥
вaявι∂υккa ツ тє ƒa¢є ∂0aя ∂ιη ¢υνιηηтє °♡°
у0υυυ ツ мaккє му ° ѕмιℓℓє ♡
ѕє¢¢ѕιιι ° gιяℓℓ
→♥Сђσ¢σℓa†з Ġίяℓ♥←
→♥ßąßiii♥←
‹—•(Hußßą ßußßą)•—›
●๋•Uη ¢Oριℓ ¢u tOtuℓ š¢hιmβat ●๋•
•▓▓▓ ίωİ ღღ LίρŝεS†έ ღღ ¢İŋεvά ▓▓▓•
׃ჯ rãsfãτzaτa lu τaτa ׃ჯ
ﻻஐ ٥ﻻ ﻉ√٥ﺎ u ஐﻻﻻ
°•♀ღº°♥Prﻵncέ§§ ღº♀°•
▀▄▀▄Mere verzi cu puncte gri▀▄▀▄
βℓθηĐa aﺁa╮Đ∉ a§†ă VaЯă
● Extra Acidϟ aşa сă own
(^.\\\)Zo. Ozie Miko.Otz(^.\\\)
√ÿяµ§ε
弗拉德 tyg3r styl3 曾经
♥ ѕოiℓε ƒօг ოεε ♥
ஜ°βέiiiβiii°ஜ

°•ßarßyë°• £ •°O RaSƒAtatA •°

☺ ● ađøяaтa ¢a o ıиgħeтaтa ●☺

∂єєa sρuηе → jє† dе pє prоfїlu mєu
└─►βǎǎǎ ذσмиίsσคяค тяคίεsтε §тчlε иεω ¥σяк◄─┘
A†Raç†iê dIncّLط de mطrmaN†° °
→♥ЄмѲиιƘa Ƭнa Ɖσℓcɛ→♥

Ƥaρʋƨнa Ƭнa Ғяaιɛяɛ

Ƶιcι caм ғιтƨɛ! Ƭɛ aƨcʋℓт aтɛит Ɔнιaя cяɛʓι caмι ρaƨa?

Ɔɛ Ƭɛ ƲιƬι βωa

C○c○lin○ ∈ste gangsteℜ

~Vad sunete Aud culori~

ﻻ ﻉ√٥ﺎ L-am **** pe Cocolino băăă xD♥ღ

▀▄▀▄Mere verzi cu puncte gri▀▄▀▄

ℓθηĐa aﺁa╮Đ∉ a§†ă VaЯă

Eu vorbesc c-o prajitura xD

● Extra Acidϟ aşa сă own

ҳ̸Ҳ̸ҳ ‹з●๋•Łąmøµ●๋• snεcx‹з ҳ̸Ҳ̸ҳ
╚»εїзღÀηđяεë㤫
ιиѕιde yøur hє∂Яt®
εмσ↓♀βяίzєshkάülitz♪♥♣

1 răspuns:
| GeOrGiiiiAnNa a răspuns:

BeiiBiiiy
●Fundiţa are papion ׃-x
ßüßℓℓέ§ wò®ℓd
ღﻵ♥♥ZuZu Buăăăăăăă♥ღ
♥fata lui tata♥
N-am nume de hi5

Beibyyyyy :-x
Ursuletz Chocolatiu♥ ♫ ♪
★ScUzAt-imi tAlEnTuL aStA mIe DeFeCtUl ★
☻ρaρψθηüℓ ©ü füηdψ†a ﻉ√٥ﺎs ©®awa†a ïη βüℓψηﻉ☺
Cїокоlaтa d vaиїlїё?
ツѕოiℓε ƒօг ოεε ツ
ѕυρяa∂σza ∂є νιѕє×
ιυвιяє тσχι¢a
вaℓσηaѕнє ∂3 ѕaρυη
∂σσℓѕнє ƒaтa
☆▀▄little princess love☆▀▄
εїз C®άzყ Gi®£ εїз

Sper ca te-am ajutat!happy
Funditaaa?smug :*