| ☻❥➹❤Gothic Angel❤➹❥☻ a întrebat:

Cine imi da si mie link'uri cu poze pentru avatar? cela mai frum poza are fundita :X:X:X:X:X dar nu poze sa le vezi la mai mult de jumatate din listatongue

Răspuns Câştigător
| ewe a răspuns:

Sunt foate multe poze pentru telefon care le poti pune si la avatar pe mobile 9 si zedge
mai e un site cu poze artistice, dar gasesti si din celelalte :deviantart
in rest poti sa mai cauti pe coogle.
sper ca te-am ajutat. te rog funda:X?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai poti cauta pe google de pe telefon daca ai DESIGUR sper ca te-am ajutat bine papawave