| Michiii a întrebat:

Cine imi da si mie niste statusuri? Orice tipuri de statusuriwinking Multumesc anticipat kiss >:d< devil!

Răspuns Câştigător
| PamyTzZz a răspuns:

Buna! Iata niste statusuri:
1. Nu plange ca s-a terminat ci zambeste ca te-ai scapat!
2. Caut un baiat frumos…sa ma indragostesc… sa ma tina in brate. si sa-l falimentez!
3. Baietii au ceva al lor, fenomenal, dar intotdeauna fetele au rolul principal!
4. Poate am aere-n cap.asta e doar problema mea.nu poti sa ma suporti.asta e doar problema ta.nu ma cunosti.atunci nu te baga!
5. Sunt o fata alintata, pe baieti ii dau pe spate… sunt o fata frumusica si de nimic nu-mi este frica!
6. Ma dau cu sania in congelator ca sa vezi cum ma omor DND!
7. Sunt o fata tare cuminte… stiu sa fac pe oricine din cuvinte!
8. Caut asasin platit cu tarife modice!
9. Ce să iţi fac? Asta e firea, credeai că în viaţă te inşeală doar privirea?
10. Sunt extrem de simplă şi extrem de clară… dar pot fi şi extrem de calmă şi extrem de vulgară
11. Ce buze dulci, cand ma atingi ma simt de parca zbooor Privirea ta, m-ascund in ea, doar ea imi da fiori! :X **[]**Minte de copil, iubire nebuneasca Te ador si nu`mi pasa! :X
12. Sunt o adevarata finete… pacat ca sunt invidiata de multe zdrente
13. Acolo unde dragoste nu e, facem ca ne pricepem!
14. Dacă te-am iertat odată a fost vina ta! Dacă te-am iertat si a doua oară a fost vina mea
15. Si-mi place atunci cand vi si te umilesti, asa-i in viata pe toate le platesti
16. Ochi mari, buze frumoase, Toate fetele din jurul ei pe ea sunt geloase
17. Cand ma gandesc, ca te gandesti, ca ma gandesc la tine, gandeste-te ca ma gandesc, ca te gandesti la mine.
18. Ai grija sa nu calci in cioburi ca te spargi in figuri.
19. Te iubesc si te ador…ca pe-o roata de tractor…
20. Sunt chiar eu, acum ca m-ai vazut, Ai tresarit un pic, si m-ai recunoscut… Esti chiar tu, nu te-ai schimbat prea mult, dar nu zambesti la fel, Cat timp o fi trecut?]
21. Dau Rime corecte` Te ard l sentimente`. Ti se pare un miraj.-eu iti spun ca n-ai curaj.
22. O să ramână amintiri blocate în ochii nostri goi. Că se`nvarte ceasul si nimeni nu-l va da inapoi.
23. Cu pielea ei bronzata, pune pasiune. vorbeste urat da fce numai lucruri bune
24. Voi radeti de mine ca sunt diferit, dar eu rad de voi ca sunteti toti la fel
25. Iubeste si iarta, caci este cea mai frumoasa arta!
26. Foaie verde, solzi de peste, uite prostu cum citeste!
27. Foaie verde pui de strut vezi sa nu ramai in put.
28. Bărbaţii ar spune mai puţine minciuni dacă femeile ar pune mai puţine intrebari.
29. Pun ganduri in randuri scrise-n rime. Nu sunt model pentru nime` … nici pentru mine
30. Decat sa le dau satisfactie celor ce vor sa ma vada cazand mai bine ma daram si o sa cad razand.
31.Am auzit ca lumea vb mult Nu am timp sa stau s`o ascult.N-am timp de barfe.n-am timp de nici un gen de TARFE.
32.Intr-O lume virtuaLa sunteti tari in gura, e misto sa fi superstar din tastatura.
33.♦Pentru Un Moment…Am Crezut Ca Ma Vei Distruge ~ Dar Uite`ma Acum Sunt Tare Si Chiar Foarte dulce "

Funda? :X