| anonim_4396 a întrebat:

Imi dati si mie statusuri de orice fel. Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Http://www.statusuri.md/

1 răspuns:
| TPUuser199 a răspuns:

Tăcerea este cel mai zgomotos plâns al unei fete.
Dorul meu sa te ajunga mereu..sa suferi cat am suferit si eu.
E greu sa mergi pe culmea vietii cu inima pustie, e greu sa suferi in tacere si nimeni sa nu stie… "
» " Intr-o zi ne-am intalnit, si ne-am placut si ne-am iubit, lumea parca a innebunit, si intr-o zi ne-a despartit… "
Prietenii adevarati sunt foarte greu de gasit. Prietenii adevarati nu te tradeaza niciodata, iti sunt alaturi la bine si la greu, te ajuta sa mergi mai departe, iti dau puterea sa treci peste toate.
Nu trai ca sa iti fie simtita prezenta, ci ca sa iti fie simtita absenta!
Este greu să spui ce e imposibil, deorece visul de ieri este speranța de azi și realitatea de mâine.