| prafdestelutze a întrebat:

Cine imi da si mie un comentariu al poeziei "Cuplu" de Ana Blandiana...acum mi-am adus aminte ca o am ca te ma pentru maine! va rog...raman recunoscatoare! :*

1 răspuns:
| florentina99 a răspuns:

Pai poezia este frumoasa si foarte poetica, autorul(ana blandiana )s-a gandit la doua persoane care siar da viata unul pentru celalalt si la cum ar fi vita cu "dragoste-n spate". eu asa zic sper sa fie de folos pup pup love struckxxlove strucklove strucklove strucklove strucklove struckxx