| x4z5 a întrebat:

Cine imi da si mie un link de unde pot descarca kaspersky.6 (dar sa nu aiba virusi)? Imi apare o eroare microsoft visual c++ can intru in metin2 >>>us

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Kaspersky daca are virusi imi dau seama ce bun e;) downloadeaza http://www.symantec.com/norton/index.jsp si zile adio virusilor, e cel mai bun, ti-l recomand cu caldura, si vezi ca e pe site-ul de la symatec original, ai 2 norton-uri free 120 de zile si apoi gasesti usor crack pentru ele, merita, sunt de nota 10+;)