| oanecorleone a întrebat:

Cine imi da si mie un mesaj comic de Craciun sa il trimit prietenilor? Cel mai bun primeste funda

Răspuns Câştigător
| Psihiatra a răspuns:

Lovite`ar trnul fericirii, trasnite`ar fulgerul iubirii; sa-i cada`n cap un sac cu bani si din partea mea, un sincer lamulti ani.Asta e de revelion.

2 răspunsuri:
| doroteea a răspuns:

va urez un craciun fericit si multumesc ca mi-ati facut craciunul acesta mai bun pentru ca mi-ati fost mereu alaturi. sper ca in urmatorii sa fie mau bun si va doresc ca mosu sa uite anul' asta de crizalaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In ziua de Craciun cand te indopi cu porc si sarmale si n`ai timp nici sa suspini. eu am sa-ti aduc aminte ca nu e bine sa consumi excesiv sare, zahar si grasimi smug laughing) Craciuun feriiicit baai love struck