| CokoStar a întrebat:

Cine imi da statusuri pentru mess, din alea misto de pitzipoance? funda love struck

Răspuns Câştigător
| pryncesSs a răspuns:

Pur is simplu's originala doar ca originalitatea mea te depaseste; x

" Buna " - Pff. asta era in generala. Acum e boboaca de liceu si e dementiala

Q pielea ei bronzata pune pasiune, vb`este urat, dar fke numai lucruri bune

E fata care e mereuu` langa tine, fata a carei privire`tsi fke binee`

mama ma nascut pRintsesa. viata ma faCut perveRsaa

Iubeste`o pana mori. C`o fata ca ea nu gasesti de 2 ori`!"

Iti place cum se misca,cum se imbraca, orice i`ai face nu te`ai multzumi cu o bucata, o vrei toata sa fie numai a ta.Promiti sa ai cea mai mare grija de ea![; x]

]...Mama ce copile`! Ce tupeu ce ochii`,ce picioare`! Ti-am facut pasaport la reanimare`.=]

●. Cine sunt eu?! Intrebare intrebatoare... Sunt aia noua, ce mai nou o arde tare, taresmug

Asta mica. Promite cica. Ca va fi cea mai buna gagica

Am corpul de felina,privire si piele fina, ochii de vipera veninoasa, caracter de bruneta norocoasa!

cum ai putea sa nu'i vorbesti? ochii aia caprui sa nu'i iubesti?

Poate intr'o zi ma vei cauta, si le vei spune tuturor:Lipseste EA! ♥

Prietenele mele? Te vor si ele oh go on

uita`te dar nu atingewinking, atinge dar nu gusta happy, si daca totusi gusti. smug, sa nu inghiti :X

E atata de schimbata! Exact cum ai zis tu ca nu o sa fie niciodata.

Tu cauti consolare.Plangi ca nu'i usor Dar consolarea n'o gasesti la mine in dormitor >:

E doar fata pentru. care ti-ai fi dat viata, dar din pacate prea tarziu ti-ai dat seama.

Spate fata lateral corpu`meu e criminal sau, pentru fete ochi mari gurita mik trasaturi de printesica;; )

Nu sunt regina nu`s fotomodel da cat timp esti cu mine vreau sa`mi fi fidel sunt cu ochi pe tine cum scrie la karte pentru unu ca tine am ochi si la spate

Ea e Barbie! Altele vor sa o imite.Dar la cat de scumpa e nu isi pot permite

E doar o fata cat se poate de obisnuita...Care nu are absolut nimic special. Are zile in care parul ii sta ca naiba. si zile in care arata extraordinar

Nu incerca sa fii a lor • Sunt multi care nu stiu ce vor • si tine mereu deschisa o ureche • Sunt niste secrete • Doar intre fete

Asta mica e mereu cu zambetul pe buze, nu se streseaza, nu prea o intereseaza ceea ce urmeaza!

Apare in club imbracata sumar, pe langa bar Cu un suflet calduros ca gheata ce sta-n pahar:

Daca pentru un moment ai crezut ca o vei distruge, uite`o dpa putin timp...Zambeste si e dulce!

Sunt inofensivă,dar gândul meu e criminal

Sunt prea fericită. J. Dar nu o spunK.E prea dur pentru alţii

Sunt o fată alintată, de zdrenţe invidiată, mereu copiată şi niciodată egalată

Tocuri inalte, parul lasat pe spate...Delicata,rujata si atent parfumata.Mersul ei de felina pe baieti ii alina. Daca nu esti atent ramaï fara un cent...""

Celelalte fete o invidieaza, si ii place
Ea face special ca sa le atace

[♥]Spui ca sunt fitoasa...Te ascult atent! Chiar crezi ca imi pasa?

Ti-am mai zis si-ti zic din nou, nu fur inimi, le primesc cadou.

Decolteul meu te face sa ma iubesti? Nu multumesc... poti sa ma parasesti!

Fiecare baiat rau pastreaza-n suflet o fata buna smug.

A doua oara n-o mai fac! Mi-am bagat mintile în cap. Promit ca O sa Fiu cuminte De acuMa inainte blushing!

•Tot Ce e Bun în viata e Ori ilegal.Ori imoral.Ori ingrasa`:]•

Multe barfe multe tarfe asa-i viata cand te`apuk greata. daca vrei iti dau eu un subiect de barfa viata`i cea mai scumpa tarfa.

starLe pui conditzii, la toti care t vor
Uita-te dar nu atinge, si uite-asa tu ii omori
Fermecator, ai un zambet criminal
Si fundu' ala ar trebui sa fie ILEGAl
Este extraordinar mersu' ala intepat
Iese din normal mersu' ala elegant
Stii prea bine, la tot ce ma refer
Graviteaza toti in juru tau fara vreun reper
Sii` vrei' sa`mi Ceri `un AutOgraf smug
Semneaza`;; ), DomnïshoOara` Care te-a dat peste Cap :X! smug[♥]

[♥]Dacaa`sunt subiect d Barfa`Tu cretinoo esti oo tarfa`[♥

Ce pustoaica buna, i'a innebunit pe toti
E frumoasa, parintii ei n`ar trebui s'o mai lase sa iasa din casa,
Se poarta cu clasa, cum merge, ce parfum lasa,
A demoralizat toti baietii ei din clasa

Fraierii gelosi ca langa ei n`a stat prea mult
Baietii de la bloc renunta s`o mai abordeze
Ca stiu ca nu sunt sanse
De ce sa se streseze?

Nu se vinde ieftin, fiindca ea vrea tot
Ii lasa pe fraieri cu fanteziile lor smug

O pustOaica cum E asta GasesTii doar in RevissStawinking :X =p~

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1In lume exista 2 categorii de oameni : EU si cei care vor sa fie ca mine
2 sunt regina adevarata si de lume copiata