| raluka_6161 a întrebat:

Vreau si eu niste statusuri despre pitzipoance... va rog... e urgent!

Răspuns Câştigător
| Nutemaiholbadarling a răspuns:

Iti place viata de noapte asa ca haide cat mai aproape! Nu o sa ma las usor dar o sa se sfarseasca toata treaba in dormitor batting eyelashes

VREI sa incerci dar nu ai curaj vrei sa ma atingi dar totu'i un miraj renunta la vise sunt lucruri interzise

Ei bine nu incerc sa te conving dar daca na-i stiut astazi e soare in loc de frig

Daca sti povestile se terimna fericit aici in schimb scenariul este diferi si in povesti ele raman cu printu happy

Fabulos se invarte se lasa'n jos, simt ca noapte se va termina grandios:X

Extraoridinara si dc nupt unii Superficial`a.M`am Saturath Sha Mha Crithice Intr`unaa. Acum E Mo0omenthu` ca To0otzi Sa`si Tzina Gura

"Sunt Frumoasa si`mi sta bine.Nu mai e alta ca mine tongue

1 răspuns:
| bunny112 a răspuns:

Sunt valabila (online)
Imi fardez Bichonu', draga (Busy)
Plecata la solar cu papusile mele nebunici (Stepped out)
Pana la Estebana, la o apa plata si-o lamaie (Be right back)
Sunt in bucatarie cu fetele mele...radem de sarantoace (Not at my desk)
Buzisoarele mele scot sunete firave ce abia ating sarmanul Sirocco (On the phone)
Imi "machiez" profilul de hi5...n-am timp de ighioti ca tine (Do not disturb)
La Banbuuuu si pe urma in posh...rupem norma Kitty (Away)