| Static a întrebat:

am si eu o nelamurire? In serialul True Blood, sezonul 3, nu prea am inteles. Adevarul este ca acest serial este foarte incurcat dar si intresant. De ce Bill se hraneste cu sangele lui Sookie, si nu tine cont ca poate sa o ucida. Ma rog, nu se gandeste ca e iubita lui, parca nu ar tine la ea. Insa am vazut ca in episodeul 12 Bill afla ca Sookie este zana, cea ce pe mine ma baga in ceata. Si dupa aia Sookie afla ca Bill nu o iubeste, si a profitat de ea pentru altceva. Ciudat sfarsit, cu oamnei care se transforma in alte animale, ngrese nebune, negri gay, vampiri ucigasi, varcolaci dependenti de sange de vampir, o iubire incurcata, o aventura cu alt >>>vampir Eric, ( *_* ), Sange, zane cu puteri supra omenesti, si s*x. >.< fundita pentru cel ce imi explica detaliu cu detaliu. big grin

1 răspuns:
| notemojustcrazy a răspuns:

Imi pare rau dar daca nu intelegi mai bine nu te mai uita ca te incurci si mai rau este greu de explicatbig grin