| ClaudiaaMM a întrebat:

Cine imi explica si mie functiile la matematica pentru ca nu le-am inteles deloc. Sunt clasa a 8-a. Dau funda raspunsului de la care inteleg + voturi tuturor.

1 răspuns:
| Loloz a răspuns:

Cand am fost pe clasa a8a si eram la functii la fel am facut si eu, am incercat sa le invat pe net dar nu am reusit. Cel mai bine ar fi sa iei ceva ore dupa scoala cu un profesor de matematica mai ales ca tu o sa dai ceva examen si mai ales din matematica. Succes :*