| dulc3'maria a întrebat:

Cine imi poate da cat mai multe filmari cu fernando.am chef de raslove struckde pe youtube dar nu prea gasescsad

Răspuns Câştigător
| OanaG a răspuns:

Intra pe www.inpuiimei.ro vezi acolo;)

4 răspunsuri:
| DonGiovanni a răspuns:

Scrie fernando de la caransebes pe youtube si iti da zeci de filmuletewinking

| gabriela007 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=hphqFMyU9X8 aici este cu fernando, sper ca ti-am fost de folos;)

| MosCraciun a răspuns:

Cauta pe youtube "In puii mei"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=YmRuKKPHzQs&feature=player_embedded# tocmai am primit asta de la cineva pe mess. Nu e Fernando în persoana, e o parodie.
Hristos a Înviat.