| surraj a întrebat:

Salut am si eu mai multe filmari de la o nunta si vreau sa le pun pe youtube si nu stiu cum sa fac ca sa-mi apara una dupa alta ma poate ajuta cineva? multumesc

2 răspunsuri:
| Mellie00 a răspuns:

Stiu eu, descarci movie maker, dup-aia cauti pe youtube how to make movie with movie maker si cauti pe-acolo (totusi depinde de ce windows ai, poate ai xp, vista etc.) eu am xp! daca vrei sa te lamuresc mai COMPLET, trimite-mi un mesaj!

| イリーナ a răspuns:

Pai stiu la poze ca le pui p Microsoft world dar cu filmele cred ca in power point si ii dai hiperlynk si il salvezi si il postezi p google-youtube(cred scuze am droa 12 ani)