| alicutza113 a întrebat:

Cine imi poate da idei de coafuri pentru parul ondulat si lung? as vrea sa-i mai reduc si din volum...idei? fundita pentru cel mai bun:*

Răspuns Câştigător
| Ramonax a răspuns:

Placa nu este o solutiie arde parul si cad multe fire `Baga putina spuma de par in el si gata ork nu mai e la moda parul drept fara volum esti mult mai frumoasa cu un par ondulat si plin de volum uitate la fotomodelel de la televizor si ai sa vezi ca nu prea isi mai indreapta parul Nu se mai poartaaa!

1 răspuns:
| BulinutzaMov_6486 a răspuns:

Indreaptal cu o placa! Funtita?