| Katomi a întrebat:

Cine imi poate da un editor de poze cu cele mai multe efecte primeste fundita + vot (in afara de photo instrumental photoscape, photoshop, pizzap)

4 răspunsuri:
| CяﻵsŁﻵηε a răspuns:

Buna:).
www.imikimi.ro
sau www.taaz.ro :X
sunt online, si poti face orice vrei:p

| marianastepan a răspuns:

Super este Adobe Photoshop CS5 sau ma rog se poate si Adobe Photoshop CS3 alegerea e a ta... fundita

| iamthebest a răspuns:

Si eu am pus aceeiasi intrebare acum ceva timp si cineva mi-a dat adresa aceasta http://www.panalu.net/search/label/EDITARE%20FOTO pe mine m-a ajutat sper sa te ajute si pe tine

| ioana1000 a răspuns:

Photoinstrumentwinking