| trista_5619 a întrebat:

Cine imi poate da un link de download pentru intreg filmul "romeo si julieta" in limba romana sau rusa... va rog mult sau un site in care poti cauta astfel de filme... va dau funda! pupici.

2 răspunsuri:
| trista_5619 explică:

In orice caz, monica123, daca asa placere mare ai sa te uiti acolo, uita-te si singura cat iti pofteste inima! eu doar am vrut sa vad filmul acela.

| monica123_6656 a răspuns:

Http://193.142.208.48/php/ sunt de toate filmele aicea:dragoste, sex ce ati vrea inima mai daca esti baiat ai o placere cand te uiti la filmele porno dupa situ asta
funda :D