| Andreia98 a întrebat:

Cine imi poate explica mai inteles ce este ACTA?

Răspuns Câştigător
| xxxxTipaxxxxBrunetaxxxx a răspuns:

Acta e o oraganizatie care apara drepturile de autor. Aceasta vrea sa interzica descarcarea materialelor de pe net ca: filmele, muzica, pozele etc. asta prin vara iunie-iulie. Bafta! Sper ca te-am ajutat! Daca vrei sa vb mai multe despre acta si ce parere au multi despre ea da-mi un mesaj.

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| xxxxTipaxxxxBrunetaxxxx a răspuns:

Acta e o oraganizatie care apara drepturile de autor. Aceasta vrea sa interzica descarcarea materialelor de pe net ca: filmele, muzica, pozele etc. asta prin vara iunie-iulie. Bafta! Sper ca te-am ajutat! Daca vrei sa vb mai multe despre acta si ce parere au multi despre ea da-mi un mesaj.http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=fe2PmGsccEs

| DragosConstantin a răspuns:

Uita-te la video-ul acesta ca iti explica destul de detaliat: http://www.youtube.com/watch?v=PZbPVZ-YhhM&feature=related

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns:

Intra pe creativemonkeyz ultimul episod din robotzii.

| misterygirl a răspuns:

Mai pe inteles ACTA vrea sa amendeze(sa opreasca) fiecare downloadare de pe orice program. tiam spus cat de clar am putut! sper ca te-am ajutat!

| EuDenny a răspuns:

ÁCTA s. n. pl. Colecție de documente, registre, condici privitoare la o anumită instituție, persoană sau problemă. Funda?:O3