| mariasorina a întrebat:

Cine imi poate sp si mie o descriere despre finalul filmului camp rock 2 the final jam? doar finalul.

Răspuns Câştigător
| Deniisze a răspuns:

Cei din tabara star castiga, apoi cei din tabara rock stau la un foc de tabara si canta si vin si cei de la tabara star spunand ca de la anul vor sa vina si ei in tabara rock deoarece ei se distrau nu repetau toata ziua big grin
Funda?

5 răspunsuri:
| doriiy a răspuns:

Camp rock au pierdut iar camp star s`au alaturat celor de la rock; d

| Unsmilecucireasadeasupra a răspuns:

Camp Rock pierde in confruntarea finala cu camp star, seara au facut toti un foc de tabara, iar cei acre au plecat din camp rock la camp star s-au intors si au inceput sa cante toti o melodie langa focul de tabarahappy. Sper ca te-am ajutat!happy

| mariasorina explică:

Va multumesc pentru rasp.toate miau fost de ajutor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mitchie, Shane, Nate, Jason și mulți alții se întorc la Camp Rock. Însă a apărut Camp Star ( finanțatorul este Alex Turner, un fost membru din Write Croos, dat afară de Brown, și a creat tabăra star pentru a se răzbuna pe Brown), care cauzează probleme taberei Rock. După un foc de tabără, Camp Rock a pierdut mult personal, iar Tess Tiller șochează lumea când renunță la "Camp Rock", pentru tabăra rivală. Însă Mitchie și cei de la Connectiut 3 s-au angajat ca instructori. Între timp, Nate și Dana ( fiica finanțatorului taberei Star) se îndrăgostesc. S-a propus o competiție finală între taberele de pe lac( Rock și Star ). Competiția este urmărită la TV, iar Camp Star câștigă. Se credea că se închide Camp Rock, până ce Tess, Dana și multe alte fete pleacă de la Camp Star pentru a fi în Camp Rock, considerând că că în Camp Rock e mai multă distracție. în Camp Rock e mai multă distracție. o zi frumoasahappy
Sper ca` te-am ajutat`:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A castigat chemp star dar sau intors inapoi cei care au plecat