| BellyGiggling a întrebat:

Cine imi poate spune (daca ati citit) despre ce este vorba in Spitalul Municipal de Barbara Harrison.

doar 3-4 cuvinte* ca sa stiu daca ma appuc de citit ca asa pot sa citesc alte carti

Funda+voturi

Răspuns Câştigător
| Mixii a răspuns:

Citeste.o, merita.
sieu am inceput.o si sunt la pagina 100 si ceva si e chiar foarte interesant
e vorba despre o fata bogata care ajunge intr-un spital municipal care era sarac, in care medicii se imparteau in 1000 de parti. dar acea fata bogata nu era ce parea, ea era pur si simplu o fata simpla care ura banii, si de aici blushing nu stiu ce se intampla. oricujm, mie chiar mi.a atras atentia love struck