| Ceausu_Maria_1996 a întrebat:

Cine imi spune, care dintre cele doua este mai frumoasa si cu o voce mai buna? Miley Cyrus sau Perrie Edwards din Little Mix?

8 răspunsuri:
| Trandafiiiiiiiiiiiraș a răspuns:

Perrie Edwards

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Perrie Edwards, dacă vă uitaţi la Miley cum se îmbracă, mai ales după ce s-a drogat, despre vocea lui Miley zis că are voce frumoasă dar faptul că a început să îi şocheze pe oameni după felul mişcărilor, pozelor, îmbrăcămintea ei. Milez înainte să se drogheze era mult mai frumoasă şi naturală, dar s-a autodistrus. Perrie Edwards, este pur şi simplu o fată cu o voce frumoasă, mai şi e frumoasă şi naturală.winking

| Carmen100 a răspuns:

Sall! Miley Cyrus canta mai bine.

| DedeeAndreea a răspuns:

Hei happy Eu sunt de parere ca Perrie Edwards e mai frumoasa decat Miley Cyrus,si canta si mai bine! Asta este parerea mea, deci daca tie iti place mai mult Miley, nu-i problema! Gusturile nu se discuta, nu se copiaza! Mai asteapta si alte pareri, daca nu iti place a mea!
Sper ca raspunsul meu te-a ajutat! happy O zi buna! big grin

| Ceausu_Maria_1996 explică (pentru DedeeAndreea):

Da m-a ajutat si mersii si ai dreptate fiecare cu parerea lui:*

| PinguinulSaltaret a răspuns:

Miley Cyrus, logic. E mult mai frumoasa si are vocea mult mai buna decat sorcova aia de Perrie. LOL

| Ceausu_Maria_1996 explică (pentru PinguinulSaltaret):

Vai,mersii uite cineva care este de acord cu mine, mie sincer nu-mi place de Perrie din mai multe motive, nu zic ca nu e draguta da na si in plus mi l-a luat si pe Zayncrying

| SaraXDxSarii a răspuns:

Perrie Edwards, dacă vă uitaţi la Miley cum se îmbracă, mai ales după ce s-a drogat, despre vocea lui Miley zic că are voce frumoasă dar faptul că a început să îi şocheze pe oameni după felul mişcărilor, pozelor, îmbrăcămintea ei. Miley înainte să se drogheze era mult mai frumoasă şi naturală, dar s-a autodistrus. Perrie Edwards, este pur şi simplu o fată cu o voce frumoasă, mai şi e frumoasă şi naturală.winking