| 123456789101111 a întrebat:

Cine imi spune cateva porecle pentru numele Catalin primeste funda :*

6 răspunsuri:
| Gizăz a răspuns:

Cătălin e un cretin. Cătălin cel cu sticlele de vin. Cătălin, fustangiul din Luceafărul etc.

| cristimihailov a răspuns:

Cacalin
Fatalin

| SweetMinion a răspuns:

Cătă,Călin,Cătuț

| ThePayback a răspuns:

Lin

| PaulNeagu a răspuns:

Eu am in clasa un baiat pe nume Catalin. Noi ii spune piți, pentru ca este mai scund. Pentru Catalin (prietenul tau/sau ce e) cred ca ar merge : daca e mai agitat, ati putea sa-i spuneti Cita happy, punetii porecle in grupasa o sa fie mai bine. La mine in clasa toti au porecle.

| s3ker a răspuns:

Cata,Catut,catq,