| AcadeauaRozaliee a întrebat:

Cine imi spune cum pot face rost de like.uri la pagina de facebook?

1 răspuns:
| FloryBhăy a răspuns:

Poti sa iti faci publicitate pe facebook dar costa bani asta e una din modalitati

2.iti rogi prietenii sa dea like
3.rogi alte pagini sa iti faca publicitate pe pagina lor insa trebuie sa le faci si tu lor (reciproca) adica copiezi linkul paginii lor si il postezi pe pagina ta
4.Schimb de like-uri! adica cineva iti aduce un anumit numar de like la pagina ta si tu trebuie sa le aduci tot acelasi numar de like-uri (schimb de like's reciproc)

funda? happy