| Aly28 a întrebat:

CIne imi spune cum s-a terminat teresa?(cel mai explicit raspuns funda);*

Răspuns Câştigător
| DiaNa357 a răspuns:

Buna.happy
Sfarsitu nu o fost nu stiu ce, speram sa se termine mai fain.
Teresa o fost refuzata de toti, de maicasa, de nashasa(juana) de toti vecini din cartierul ei vechi, toti shiau dat seama cum era ea in realitate.
Ca sa intzleaga toata lumea ca s-a schimbat, teresa a donat toate milioanele ce i le-a furat lui fernando unei fundatzii.
Apoi ea a tot incercat cu toata lumea sa se impace da toti au parasito pana si Reina (servitoare din casa ei).
Teresa tot mergea la mormantu lui taicaso si incepea sa planga zicand ca nu mai are pe nimeni.
A fost si la artuso implorandul sai dea o a doua shansa dar el a refuzato.
Intr-un final teresa merge la vila ei, in camera ei si plange in bratzele ursuletzului de la Arturo, si dintr-o data se uita pe balcon sil vede pe Arturo dar i s-a parut. Apoi inchide ochi si se gandeshte la arturo iar dupa cateva momente apar in camera ei niste picioare care vin spre ea.Era arturo. Teresa ii stange picioarele in brate iar apoi arturo o ridica si o ia in brate.
Si asa s-a terminat, ca teresa so impact cu arturo desi nu mai avea nici un prieten.happy
Sper ca ai intzleshappy

2 răspunsuri:
| ღChloeeღ a răspuns:

Dupa tot ce a facut, toti i-au intors spatele Teresei ( inclusiv nasa ei si mama ei). A incercat sa le ceara iertare, convingandu-le ca s-a schimbat, dar nu au crezut-o ( si astfel Teresa a ramas singura). A avut loc nunta lui Mariano cu Aurora ( si a venit si Teresa). I-a privit pe toti cum erau fericiti si se simteau bine ( fara ea, caci ea a ales bani).
In cele din urma a ales sa se schimbe, dar nimeni nu o crede.
Si... dupa ce a incercat sa isi rascumpere greselile ( desi nimeni nu o crede), Arturo se intoarce la ea.
And finally... s-a terminat telenovela.
Dar daca doresti sa vezi exact cum au decurs lucrurile, uite linkul cu ultimul episod:
http://www.peteava.ro/id-720291-teresa-episodul-152-ultimul-episod