| Sno0k a întrebat:

Cine imi spune si mie cu ce sa creez un site[in afara de webbly], dar care sa aiba acea chestie s-o pun sa vad cati vizitatori am in total.pls funda!

Răspuns Câştigător
| MankoBreaker a răspuns:

Si ce o sa faci cu un site?
Uite ce iti recomand, fa-ti un forum sau un blog.
Ce este un forum?
Este un "site" care deschizi discutii (topicuri), despre diferite domenii, incerci sa il faci cat mai populat, si ala ai fost'.
Ce este un blog?
Este tot un gen de "site" pe care iti exprimi diverse opinii, spui ce faci in fiecare zi. Incerci sa pui pe blogul tau niste stiri care sa fie interesante, sa placa vizitatorului.

Cel mai bine asa;), un site simplu este ceva simplu, pe care este destul de greu sa il adaptezi de la 0 cu fiecare functie in parte.
Iti trebuiesc limbaje de programare web cum ar fi:
php,html, java, css etc...

Fa-ti aici un forum gratuit : http://www.forumgratuit.ro/
Free si foarte simplu.
Fa-ti un blog gratuit : http://www.blogger.com
Pentru incepatori este usor de umblat pe acest site.