| fabiocris a întrebat:

Cine imi spune si mie niste site-uri de unde sa downloadez muzica.

2 răspunsuri:
| Oti a răspuns:

Www.fisierulmeu.ro
sau instaleaza realplayer. poti lua orice melodie dupa youtube cu acest program:D

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu scot muzica de pe you tube cu programul asta http://www.video2mp3.net/ asa pot sa aleg orice melodie vreau ( numai vezi sa nu fie neaparat videoclipuri oficiale in care mai sunt si parti fara muzica, incearca sa iei in general videoclipurile cu versuri) asa e 100% garantat si n-are nici virusi. Succesc!