| anonim_4396 a întrebat:

Cine imi spune si mie o porecla insiprata pentru numele de Andreea :3? Cel mai inventiv primeste funda x!

Răspuns Câştigător
| Λl๓a a răspuns:

Deea
Dya
Andre
Drew

19 răspunsuri:
| CriminalăÎnSerie a răspuns:

Păun speriat.

| TatSergiu a răspuns:

MOri! aici e t/a

| FartsMaker a răspuns:

Cititi toate poreclele pe care le-a scris Dia444, intre poreclele 4-5 se va intampla cv obswervati!

Răspuns utilizator avertizat
| Brâncuşi a răspuns:

Făă,alta treaba nu ai asta e amuzant? dai drumu acasa si spalate pe picioare...x(.

| SongokuJR a răspuns:

Fetita cea isterica care isi cauta porecla, mai bine da anunt in ziar:''Pierdut porecla caut o porecla misto nici prea prea, nici foarte foarte, sa contina minimum 3 caractere, sa contina maximum 1000 caractere, sa fie frumoasa da nu prea, sa te inspire la ganduri pasnice dar nici prea hippy, sa fie scurta dar nu prea lunga, sa ii placa si mamei sa nu ma bata, sa nu le prea placa la profesori porecla, ca sa fiu ca o rebela din corcodus, sa se scrie cu litera mica la inceput si mica la mijloc si mica la sfarsit dar sa nu fie prea mare sa fie mai mica dar nici un fel mare de mica sa fie un mic gen...mic da nu prea si sa mai fie cu inimioare in forma de romburirolling on the floor) sper ca te-am ajutatlaughing intr-un final porecla ti-o vei gasi in ziar de la un mos tembelwinking Bafta la gasire!rolling on the floor)))

| bmerry a răspuns:

Deea,Dede,Deyu...

| KennyBa a răspuns:

Andreea, Sugatoarea De Coaie 3000, jet de la T/A! Vrem sa ne amuzam nu sa te ascultam pe tine ce rahat mananci!

| Loreen777 a răspuns:

Andreutza
Andy
Andre
Deea
Reea
Sunt multe...happyFunda?

| MeGusta a răspuns (pentru Loreen777):

Ce original :O

| Loreen777 a răspuns (pentru MeGusta):

Nu inteleg

| Loreen777 a răspuns (pentru MeGusta):

Si inca ce original....Deea-Reea...Cea mai faina porecla.big grin

| Loreen777 a răspuns:

Mie mi-ar fi rusine sa mi se zica Deiush...Cacat...happy

| AndreeaIonela29 a răspuns:

Cea mai frumoasă poreclă este deiush! :X Eu așa cred, în cartierul meu cea mai populară poreclă este DEIUSH! Acum părerea ta, și P.S : nu fac asta pentru o amărâtă de FUNDĂ, ci pentru binele tău, ceea ce știu dau mai departe ca învățătură. O ZI BUNĂ! :*

| anonim_4396 explică (pentru AndreeaIonela29):

Multumesc pentru preocupare si cred ca spiritul tau e mult mai evoluat decat multi altii de aici! DEIUSH E ok! O zi buna si tie:*

| Sonyaa a răspuns:

Dede