| ea_5657 a întrebat:

Cine imi zice ceva replici cu care sa las muta lumea?

sa nu se mai bata joc de mine. a niste prosti

Răspuns Câştigător
| Ioana_2144 a răspuns:

Pai de ex cand se ia de tine zici :hai frate lasane ca esti expirat de mult nu te uiti in oglida ce fata de trotoar ai sa mor eu
hai nu ma-nebunii ce-mi faci iti dau 2 palme de iti cad dinti aia crapati din gura
ce fata ai zici ca esti bara de metrou sa mor eu
hi frate ce-mi faci te iei de fete dar cu un baiat nu poti sa te iei in gura pentru ca tie frica de el te iei de fet ca esti smecher tu ce sa zic cu asta ii inkizi gura de tot asta am spus-o si eu unui bait si i-am inkis gura na mai zis nimica

2 răspunsuri:
| ᴥʙɛʙɛᴌᴜṣḁᴥ a răspuns:

Pai e cam aiurea de ex daca iti zice sa sugi nu stiu ce nu prea vb eu urat. ii zici " ce imi faci?" si il lasi masca... sa mori uh... ai grija ce vb cate crap... ai nu mai spune. ai nu ma innebuni... ai nu ma desumfla[ pentru persoanele mai grasute]... sau cel mai simplu il lasi in pace ca asa am patit eu si nu mai am treaba cu ei. funda?

| oeg a răspuns:

Da i mah drumu in *** de scav! sau ameninti si uh cu cineva! cu un var! ***! sau ii iei la palmehappy