| Anutza2610 a întrebat:

Cine imi zice si mie cum sa dau anunt in revista popcorn ca vreau sa fac schimb de postere?

Răspuns Câştigător
| Nicoleta a răspuns:

Http://www.popcorn.ro/index.php?c=29

Doriti sa scrieti redactiei revistei Popcorn? Pe adresa POPCORN(@)EDIPRESSE.RO va puteti transmite mesajele direct redactiei revistei.

Iar aici WEB(@)EDIPRESSE.RO puteti transmite mesaje pentru site-ul www.popcorn.ro daca vreti sa faceti vreun anunt pe site.

PS: Poate ca unele din mesajele trimise de voi pentru publicare pe acest website vor aparea cu intarziere, dar vor aparea!

:p

3 răspunsuri:
| mango_7272 a răspuns:

Pai... cred ca trebuie sa intrii po site'ul lor si sa dai nu stiu unde...deki intra po sitewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oti. pai intri pe adresa care ti o dau ei si adresa este; popcorn@edipresse.ro si aici gasesti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna caut si eu asta de mult tiimp inca n-am gasit daca reusesti contacteazama si pe mine pls la id petronela. witch