| xCăpşunici a întrebat:

Cine imi zice si mie cum se pune muzica pe IPOD`

3 răspunsuri:
| Danny a răspuns:

Trebuie sa downloadezi Software-ul iTunes de pe site-ul Apple, instalezi programul, conectezi iPod-ul si acolo te descurci, in bara de sus ai File -> Add File to library, si din Library o pui in iPod. Poti gasi tutoriale pas cu pas pe Google.

happy Bafta!

| aditimus a răspuns:

Faci in felul urmator depinde de ce ipod ai, normal trebuie sa il conectezi si sa iti apara ca un hard disk ca o partitie unde sa copiezi fisierele, daca nu iti vede asa pune-ti te rog itunes si iti detecteaza automat totul, de acolo e o joaca de copil sa le copiezi. Spor la treaba

| danyelle_5059 a răspuns:

Cu I-TUNES cred happy eu asa am pus melodii