| zowie a întrebat:

Cum se pune muzica din calculator pe iPod? Trebuie vreun program?

Răspuns Câştigător
| HoTSaucE a răspuns:

Ai nevoie de itunes pentru a le putea copia. Uite aici site-ul: http://www.apple.com/itunes/
Este o chestie impusa de cei de la Apple, nu merge ca si cu mp3-urile normale.Cu itunes pui muzica, videoclipuri, poze, cam tot...

4 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

Pentru a pune muzica din calculator pe iPod trebuie sa-ti iei programul Itunes.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da trebuie... La mine s-a instalat pe calculator un program automat. Ii spune Apple, cred ca asa e si pe Windows.

| Ғʋиκʏℓιcισʋƨβαвɛ a răspuns:

Itunes probabil

| McQuiz a răspuns:

Da, trebuie.