| Lenutza_5833 a întrebat:

Cine imi zice si mie niste filme interesante... comedii si horror?

Răspuns Câştigător
| Iulia1106 a răspuns:

The hangover. Super comedie. happy

1 răspuns:
| roxana_1334 a răspuns:

The unborn!(adica nenascutul)in romana este un superrr tare film de groaza si o comedie incredibila! ai griga sa nu iti fie prea frica daca te uiti eu m-am uitat uitat cu 2 colege si tot mi-e frica! sau daca nu asta mai sunt filme de groaza la care nu m-am uitat dar cred ca sunt superrr tari cum ar fi:
-13 ore
-Casa diavolului
-Ultima casa pe stanga
-The unborn!(l-am vazut)
-Sau anotimpul vrajitoarei!(e la cinema sun plaza)kisslove strucklove strucklove struck