| ζøvع a întrebat:

Cine imi zice si mie niste filme tari de comedie, dragoste, romantic sau familei, drama, etc funda

5 răspunsuri:
| Tops a răspuns:

Http://deathaddict.com/FilmeOnline/ aici gasesti cele mai bune filme de ce vrei tu:P

| JustDeedee a răspuns:

A walk to remember
One missed call
Tatal meu e un erou
Twilight
Eclipse
New Moon

| Georgiiianaaax a răspuns:

Pai filme la care sa plangi extrem de mult sunt: hachiko, viata surorii mele
si daca e scrie si tu filme online subtitrate 2011 si o sa iti dea multe filme mistoo... Sper ca te-am ajutat:*

| NewAssasin a răspuns:

Hachiko. New Moon, Tatal meu e un erou, ecipse toate sunt frumoase

| XoAndreeaXo a răspuns:

Bring it on - All or nothing
Richie rich
Home alone - 1, 2
No strings attached
Big Daddy
Click
Grown Ups
Bad Teacher
Rio
Step up 1, 2, 3
Accepted
Prom
Beastly
Legally blonde 1, 2
Salt
Miss congeniality 1, 2
Alvin and the cipmunks 1, 2, 3hee hee