| alExUtZaDraGUtzICa a întrebat:

Cine imi zice si mie niste melodii super tari urgent! Fundahappy!

Răspuns Câştigător
| alinapp12345 a răspuns:

Euphoria - loreen; moves like jagger - maroon 5 & christina aguilera; cheryl cole- parashute; beyonce - run the world; eminem - not afraid; eminem - no love; nicki minaj - super bass; demi lovato - give your heart a break; demi lovato - skyscraper; selena gomez - love you like a lovesong etc...

2 răspunsuri:
| BAIATUL a răspuns:

Depinde ce genuri preferi.Si incearca sa fii mai atenta la categoria in care postezi intrebarea.

Răspuns utilizator avertizat