| MaimoSH a întrebat:

Cine joaca Club Penguin si este membru la el sa imi raspunda aici:Cum pot sa avansez la Card-Jitsu Water cand imi merge greu interenul.Si cum pot sa avansez repede.Plz raspuns urgen. Dau fundawinking

Răspuns Câştigător
| Adda_2453 a răspuns:

Pai iti trebuie un codthinking!:* joaca cu cineva cu centura ta`:*primesti mult!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nui

| Claudiu3078 a răspuns:

Nu stiu am cont member si sunt complet ninja water si l-am batut pe sensei
vezi acolo este o cheaste cu o sageata si arata cum sa se vada da sa se vada urat si titi merge mai bine