| machupi8t a întrebat:

Cine joaca Crossfire? Vot

Răspuns Câştigător
| AndyDeiu a răspuns:

Eu si e misto happy

2 răspunsuri:
| mitici007 a răspuns:

Am si eu o intrebare legata de crossfire.am cumparat o arma din capsule shop si am primit o alta arma.imi e ciuda ca am platit 900 RP. de ce am primit alta arma si nu pe cea care m cumparato?

| Bitza98COD a răspuns:

laughing la capsule shop e ca la loto trebuie sa ai noroc sa castigi acea arma la care dai nu e sigur ca o vei lua ca sa o iei trebuie sa dai de cel putin 10 ori daca ai bafta eu am luast o arma si din a 17-ea oara am prapadit mult RP :BAFTA