| danutzzzz a întrebat:

Cine joka val mondial mt2 imi puteti da site? plzzbig grin

91 răspunsuri:
| DreamHouseit a răspuns:

Fratilor jucati metinu asta merita
Am lvl 250 ninja Ma cheama CaTaNa... Siteul este www.valmondail.fr

| xXteLOVEscXx a răspuns (pentru DreamHouseit):

Frate ma stii? sunt g1rl care eram din 2012 prieteni foarte buni eu aveam lv 190 ninja feminin si tu 225, cand ti-am spus eu cum te cheama si ai zis ca cata!

| Askaw0w a răspuns:

Uite ma aicea la redeschis! www.mondialmt2.com funda?

| Mihai089 a răspuns:

Albrosie ai trebtate dc sa-ti faci fata daca esti baiat sau sa-ti faci baiat dar in realitate sa fi fatastraight face

| AnonimEsteEu a răspuns:

Wmmy el nu se refera la mondial mt2 cila valmondialmt2!

| albrosie a răspuns:

Si eu joc numelein jec imieste MicroIce rosu aragorn lvl 198 si cresc caut iubita fata reala nu gay add albrosie si lets play that shitgame

| Khero a răspuns:

Deceaba incerci val mondial s-a inchis si s-a va deschide peste 2 luni.

| bombardier1999OFICIAL a răspuns:

As vrea si eu sa joc dar cand dau sa ma inregistrez nu apare liniuta aia care palpaie care iti arata unde scrii si nici scrisu na pare.Ce sa fie? plzzz raspuns rapid.la un prieten mergea;(

| vali54 a răspuns:

Salut, scuze pentru raspunsu asta intarziat dar nu l am vazut pana acu va apare doar sura aia pe cal ca trebuie sa folositi alt browser de exemplu: mozilla firefox, google chrome da nu internet explorer ca pe el nu merge

| DeDexD a răspuns:

Eu ma cheama DiDixD si sunt pe sv 2

| Userrr a răspuns (pentru DeDexD):

Ce sexy erai.Te stiu dar am uitat cum ma chema.Dar imi aduc adminte cand ti-am dat flori si ceocolata m00lta la perscar.happyAveam 135 peatunci:X

| alextare2011 a răspuns (pentru DeDexD):

Sv 2... o sa te caut, am lvl 248

| xDureXx a răspuns (pentru DeDexD):

Pe ultra fun sau pe fun joci? :X

| andrei2002 a răspuns:

Site e www.valmondial.fr si sa intri pe aragorn la albastri ma casesti in joc cu numele pananeagra. server ultra fun (ultra activ);)

| CD16 a răspuns:

Unu ti-a dat raspunsu!laughing dai funda!tongue

| Vetereanu69 a răspuns:

Mai copii ma uit asa prin raspunsuri, nici unu nu stie sa scrie lasati jocurile pe calculator mai dati pe la scoala.Cel putin alb rosie e irecuperabil, la fel si DeDexD ''eu ma cheama'' nu se poate ne faceti tara de ras pe internet
si pentru site scrie pe google daca stii sa scrie daca nu copy si paste valmondial.fr/aragorn sau /aora depinde pe care vrei sa joci

| matey35 a răspuns:

Site-ul e www.valmondial.fr nu e nevoie sa scrii si mt 2

| boyka14 a răspuns:

Mai pot intra romanii pe mondial?

| Fryzzy98 a răspuns:

Da situl se numeste valmondial.fr.

| kdomi a răspuns:

Mondialul s-a inchis dar s-a deschis un server nou numit delivrance mt2 http://metin-delivrance.com/

| MUHYUL a răspuns (pentru kdomi):

Da este cu ban. Adica trebuie sa pltesti ca sa joci?

| Nevastuic a răspuns (pentru MUHYUL):

Ban-ul este cand ti-a inchis contul. Ban-ul este permanent sau pe o perioada

| Mr95AndreyY a răspuns:

Ca sa mearga site-ul trebuie sa intri pe el de pe google chrome, eu am intrat si de pe internet explorer si dupa cel de-al doilea n-a mers in schimb de pe chrome da, deci incercati sa intrati pe site-ul asta http://valmondial.fr/ strict de pe browser-ul GOOGLE CHROME! Funda e a mea nu?

| 2DooR a răspuns:

Loome plz dati siteul deudne pot descarca si inregistra ca mie imi da fun sau ultra fun dau pe fun si imi apare un site si dupa aceea nimic plz ajutati-ma...

| Marian1969V2 a răspuns:

Valmondial.fr

| smecherash13 a răspuns:

Www.valmondial.fr asta e :D

| Pepsi2Litrii a răspuns:

Joaca-te! e super tare! am lvl 83!winking

| YoDjVirus a răspuns:

Http://valmondial.fr funda? :D

| Alexandra117 a răspuns:

In atentia celor carora nu le merge site'u valmondial.fr
Nu stiu cum sa il faceti sa mearga blushing dar stiu ca e ceva de la versiunea programelor din pc; probabil de la flash sau chiar de la placa video ...ma rog. Mie imi merge dar mi-a luat 3 ore sa il download'ez.
Deci...the point is - nu e de la site happy
-si nici de la reteau la care sunteti abonati

| Marin_Viorel_1992 a răspuns:

Cand dau pe site si imi da NATIONAL si ROYAL repede imi apare sa dascarc google chome dc imi ziceti si mie pliz

| CoditaFiliprex a răspuns:

Metinonline.ro