| danutzzzz a întrebat:

Cine joka val mondial mt2 imi puteti da site? plzzbig grin

91 răspunsuri:
| danutzzzz explică:

Plzzzz imi puteti raspunde?:S

| Marian1969V2 a răspuns:

Valmondial.fr

| DeDexD a răspuns:

Eu ma cheama DiDixD si sunt pe sv 2

| matey35 a răspuns:

Site-ul e www.valmondial.fr nu e nevoie sa scrii si mt 2

| cosu01 a răspuns:

Ms matey

| AnonimEsteEu a răspuns:

Wmmy el nu se refera la mondial mt2 cila valmondialmt2!

| eU_5953 a răspuns:

Candygirl am incercat si eu siteu ala dat de tine waiting dar cand intri pe el imi arata acolo ValMondial si imi arata serverele Aragorn si Aora si cand dau pe Aragorn nimic... daca sti contacteaza-ma la id: demolation99@yahoo.com te rog

| eU_5953 a răspuns:

CandyGirl mie imi merge sa intru pe site, dar cand dau pe Aragorn imi deschide o alta pagina pe care scrie Aragorn Online si sub el scrie serveru ultra fun si atat si imi arata o imagine cu un sura pe cal
danutzz ala cred ca e siteu valmondial.fr

| albrosie a răspuns:

Si eu joc numelein jec imieste MicroIce rosu aragorn lvl 198 si cresc caut iubita fata reala nu gay add albrosie si lets play that shitgame

| NoName_1795 a răspuns:

Ma da pe val mondial serveru e pvp sau pvm:?

| Mihai089 a răspuns:

Albrosie ai trebtate dc sa-ti faci fata daca esti baiat sau sa-ti faci baiat dar in realitate sa fi fatastraight face

| Pepsi2Litrii a răspuns:

Joaca-te! e super tare! am lvl 83!winking

| PrietenulCipi a răspuns:

Sa mor eu e super tare:-pe

| marian556 a răspuns:

Auzitii de ce imi zice la cont ca am luat bann

| 2DooR a răspuns:

Loome plz dati siteul deudne pot descarca si inregistra ca mie imi da fun sau ultra fun dau pe fun si imi apare un site si dupa aceea nimic plz ajutati-ma...

| badweed a răspuns:

Http://valmondial.fr/
asta este intra pe aora eu sunt acolo

| Alexandra117 a răspuns:

In atentia celor carora nu le merge site'u valmondial.fr
Nu stiu cum sa il faceti sa mearga blushing dar stiu ca e ceva de la versiunea programelor din pc; probabil de la flash sau chiar de la placa video ...ma rog. Mie imi merge dar mi-a luat 3 ore sa il download'ez.
Deci...the point is - nu e de la site happy
-si nici de la reteau la care sunteti abonati

| mariusboss2011 a răspuns:

Cand intru pe site nu imi apare doar un sura pe un cal

| mariusboss2011 a răspuns:

Cand intru pe site imi apere un sura pe un cal

| mariusboss2011 a răspuns:

Cand intru pe site nu stiu(nu stiu) de ce apare doar un sura pe un cal

| mariusboss2011 a răspuns:

Valmondial.fr

| mariusboss2011 a răspuns:

De ce cand intru pe site nu imi arata doar nu sura pe un cal

| deniss33 a răspuns:

Cine are pe valmondialmt2 cont da nu pe ultra fun ce pe fun cine are va rog dati-mi si mie cami trebuie va rog eu ca eu meam facut pe ultra fun si ii foarte varza ultra fun va rog carevatonguebig grin

| deniss33 a răspuns:

Va rog careva imi dati cont pe fun nu pe ultra fun pe valmondialmt2 varogg cami trebuietonguebig grin

| deniss33 a răspuns:

Va rog da pe fun
cami trebuie varogg frumos