| Diiiia a întrebat:

Cine l-a rapit pe victor in iubire si onoare... vreau filmuletul...

3 răspunsuri:
| IulyaN_2743 a răspuns:

Nu stiu pentru ca nu ma`m mai uitat de mult dar ultima oara cand m-am uitat si la rapit a fost cand a fost husseyn si amir la joaca si el se jucau in saltele si amir a plecat sa ii ia un burger si dupa aia ii era sete lui victor si s-a dus husseyn sa ii ia apa si cand sau intors amandoi nu mai era victor lau cautat si nu lau gasit si mai incolo cand au plecat era pe o camera video un clawun cu victor si plecase cu el eu atat stiu daca vrei sa imi dai fundabig grin

| Isabela96 a răspuns:

Inca nu se stie urmareste episoadele si vei afla

| Isabela96 a răspuns:

Adela Popescu si Razvan Fodor(Carmen si Sarpe)