| iuliana21 a întrebat:

Cine ma ajta sa imi fac un videoclip pe Youtube cu pozele mele? Mersi mersi.

Răspuns Câştigător
| fzcsm a răspuns:

Eu am ajutat-o deja. Iata aici filmul:http://www.youtube.com/watch?v=wJbRaf1nwdU

40 răspunsuri:
| Leea1234 a răspuns:

Eu, te ajut cu mare placere! doar sa-mi trimiti pozele prin e_mail, sa-ti alegi o melodie ...si de restul ma ocup eu! daa esti interesata, contacteaza-ma! ex.de filmulete facute de mine:
http://www.youtube.com/watch?v=RN_5UTiBej8
http://www.youtube.com/watch?v=5YMdtDj3J3k
http://www.youtube.com/watch?v=of5MKFSpnlA

tundenana
| tundenana a răspuns:

In primul rand trebuie sa ai un program care face din pozele tale un filmulet... pentru asta iti recomand programul movie maker... se poate descarca de pe net... apoi alegi pozele si realizezi filmul relativ e usor daca ai movie makerul... dupa ce ai terminat filmuletul il salvezi... apoi mergi si faci un cont pe youtube daca nu ai... te logezi si apoi alegi optiunea uplode... alegi de pe hardul tau filmuletul facut cu poze si dai ok... il lasi sa il incarce pe youtube si cand e gata te anunta ca filmuletul este incarcat... in dreptul filumetului tau vei primi un cod care se poate copia pe blog sau unde vrei tu sa il pui... bafta

| gossipgirl a răspuns:

Foloseste Windows Movie Maker
E usor de folosit si poti sa pui si o melodie pe fundal in timpul slideshow-ului cu pozele tale :P
Programul trebuie sa il ai in calc la Programs sau poti sa-l iei de aici (free :D)
http://download.chip.eu/ro/Windows-Movie-Maker-2.0_92499.html

| fzcsm a răspuns:

Eu te pot ajuta, dar fa-l singura cu MovieMaker, care e un program pe care il ai in computer.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine imi da si mie programul de poze pentru youtube

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu te ajut
cum luam legatura
si te ajut uite id meu:chiovi_2005

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te ajut eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bagati id meu si explicati-mi cum se face un video cu pozele mele cu movie maker ca nu stiu [id bocsa_ionut]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu vreau sa stiu, dar nu stiu...este aiurea!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi spuneti cum sa pun filmuuletze cu mine pe net si sa pun si cu peze pliz add pe id: madee_miley

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E simplu eu ...imi dau intotdeauna sema singura cu movie maker si eu am numai 13 aniwinkingia-o ca pe o... asta e

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum se folosteste movie maker? addd madalin_smecheruldincartier@yahoo.com plz mersi!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu daca imi zice si mie cineva as fi recunoscator multumesc mult! si tot ce ati zis mai jos e o prostie de ce ma mintiti?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa iti faci cont si cu pinacle studio sau fotshop

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Add l lucy_bruneta09. ajutati-ma si p mine.cat mai rpd.pls
:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu asta caut si io

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu vreau sa bag un filmulet pe youtube va rog dintot sufletu ajutati-ma

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine imi da si mie programul de poze pentru youtube

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu eu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baaaa cum o pun pe youtube ca am pus-o dar nu merge ce trebuie sa fac spuneti-mi si mie plzz la id beeroraz_2o10cswinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cati copii disperati pe aici...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine imi sp si mie cum sa imi fac videoclip pe youtub cu pozele mele si o melodie va rod id meu mihaelacool2009 sa imi sp va rog?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ati aduni poze antrun folder si dai pe you tube si scrii imi fac vidio cu poze si ati apare acola si pui pozele si alegi pozele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

ID de mess este raresdeaconu@yahoo.com. va implor vreau doar sa-mi pun niste filmulete cu mine cine ma ajuta ii dau cont de membership pe club penguin fantage europe pandada simigoland toate pe un an si mai am cam din toate 9 luni si 8 9 zile.vi le dau pe ID meu de mess raresdeaconu@yahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nop nici eu nu stiu sa fac videoclip

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu o sa te ajut si ma nimesc biatrisa sunt de la grla mare am 15 ani si ati doresc mult felicitari