| Chira_Daniel_1995 a întrebat:

Cine ma ajuta cat de repede posibil dau funda.tongue
jOC NEED FOR SPEED WORLD si am si eu o curiozitate.
Dupa ce termin o cursa pe locul 1 de ex..imi da sa deschid un card la nimereala..si mie mi-a picat la un card un led roz pentru masina sau mi-a mai picat o data un motor..etc.Dar intrebarea este unde le gasesc ..nu gasesc nici unde ceea ce primesc de la o cursa castigata.DAU FUNDA!

1 răspuns:
| vagaunescu a răspuns:

Primul pas gandeste-te ce este apoi te duci acolo unde e lucruri asemenatoare sus unde vezi numele meniului de lucruri mai e o sageata inversa dai click si esti in inventarul tau unde le gasesti tot eu am o gramada sper sa te ajute