| S3bastiaNN a întrebat:

Cine joaca Need For Speed World si a bagat MACAR O DATA boost de pe card. Stiti ca atunci cand bagati boost ar trebuie sa va dea o masina cadou. Intrebarea mea este : daca bag boost de pe card de 5 euro (1500 boost) imi da acea masina?

3 răspunsuri:
| Daryus27 a răspuns:

Masina cadou iti da doar daca bagi 25.000 sau 50.000 boost foarte rar mai da masina cadou la 17.500

| Petri112 a răspuns:

Depinde de lv tau dar sarputea sati deie doar masina nu si boost big grin

| S3bastiaNN explică (pentru Petri112):

What? ce ai vrut sa zici