| anonim_4396 a întrebat:

Cine ma ajuta primeste fundita... Buna TPU...intrebarea mea este daca poti treimite cotete de gaini, pomi, mamudele, gologani de pe un cont pe altul la FARMERAMA. daca da CUM?

1 răspuns:
| VIPlidia a răspuns:

Din pacate cotete de gaini,mamudele si pomi nu poti trimite,dar pentru bani ar exista o posibilitate. Pune-ti in vanzare la un pret extrem un castravete,o varza,sau o leguma, si de pe un alt cont, cumpara.In acest fel bani ti se vom transfera, chiar daca acea leguma va fi transferata.