| yulik12 a întrebat:

Cine ma ajuta si pa mine cu niste statusurii de viata?, Dau funda la cele mai bune!

3 răspunsuri:
| SamSon a răspuns:

Nimic nu uneşte mai mult oamenii - dacât râsul

Nu cauta fericirea, creeaz-o

Mereu o să ai în gînd... "Totul putea să fie altfel..."

Orice viață de om începe de mai multe ori

Traieste in asa fel incat sa nu ti se observe prezenta, dar cand pleci din acel loc sa ti se simta lipsa!

Momentul potrivit pentru a incepe sa te asiguri ca fiecare moment conteaza este acum!

| Nella1 a răspuns:

Http://statusbun.com/? cat=3&page=2

| yulik12 explică:

Vreau niste statusurii, de exemplu "Am invatat sa visez, dar in acelasi timp invat sami tin ochii deschisi, realitatea nu este asa cum vreau eu, dar o accept asa cum este!